צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות

טכנולוגיית הצילום התרמי היא טכנולוגיה חדישה ורבת עוצמה אשר בשימוש מקצועי בידי בעל מקצוע מיומן היא עשויה להצביע במדויק על ליקויי רטיבות, על נזילות מים, על בעיות איטום ובידוד שלא היינו יכולים להבחין בהם בעין אנושית. בעבר כדי לאתר במדויק נזילות מים פעלו אנשי המקצוע בשיטת ניסוי וטעייה, הם הרסו קירות והרימו מרצפות וגרמו הרס רב כדי להגיע אל מקור הנזילה. אך כיום, הודות לשימוש במצלמה תרמי , אפשר לדייק ולמצוא את מקור הנזילה בלי לגרום להרס רב ולהוצאות כספיות מיותרות.

צילום תרמי לאיתור נזילות - חמישה דברים שחשוב לדעת

נזילה בתוך קירות הבית או מתחת לרצפות עלולה לגרום להרס רב, היא גורמת לטחב, לריקבון, לריחות לא נעימים ובמקרים חמורים גם להרס של תשתיות המבנה.

גם אם סימני הרטיבות נראים על מקום מסוים בקיר, אין זה אומר כי זהו מקור הנזילה. המים הם חמקמקים והם מתפרצים במקום שבו הכי קל להם להתפרץ כמו סדקים בקירות ועוד. גם אם נשבור ונהרוס את הקיר שבו מופיע כתם המים, מרב הסיכויים כי לא נגיע למקור של הנזילה. רק צילום תרמי יסייע לנו לאתר במדויק את מקור הנזילה ולמנוע הרס מיותר ועלויות כספיות גבוהות.

המצלמה התרמית פועלת על בסיס של קרינת אינפרא אדום. קרינת אינפרא אדום היא קרינה המוקרנת מכל עצם הנמצא סביבנו, אך איננו יכולים לראות אותה בעין אנושית. המצלמה התרמית מזהה את כמות הקרינה הנפלטת מהעצם, מתרגמת אותה לטמפרטורה מדויקת ומעבירה את הנתונים על גבי מסך התצוגה של המצלמה.

למים יש טמפרטורה שונה מאשר לקיר. המצלמה התרמית קוראת את הטמפרטורה של הקיר ומציגה לנו את תמונת הבדלי הטמפרטורות. לפי גובה הטמפרטורות נוכל לאתר במדויק האם יש נזילה בקיר והיכן.

מצלמה תרמית היא ציוד חובה לכל בעל מקצוע העוסק באיתור נזילות, אך היא לבד אינה מספיקה. לאיש המקצוע העומד מאחורי המצלמה יש חשיבות רבה. רק איש מקצועי מיומן שרכש ידע וניסיון רב בתחום שידע איך לקלוט את נתונים, איך לעבד אותם ואיך לתרגם אותם למעשה יצליח להסיק את המסקנות הנכונות ולאתר את מקור הנזילות.

צילום תרמי לאיתור נזילות – כל היתרונות


• באמצעות הצילום התרמי אפשר לגלות במדויק את המקורות לנזילות מים כולל מקומות נסתרים ומסובכים של נזילות מים כמו גגות, קירות, בריכות שחייה, מאגרי מים ועוד.

• הצילום התרמי מאפשר לגלות מה קורה מאחורי הקיר או מתחת לרצפה בלי לשבור קירות או מרצפות מיותרים. כך לא נזקק לבצע שיפוצים נרחבים לאחר שבירת הקירות ונוכל לחסוך כסף רב.

• הצילום התרמי מאפשר סריקת שטח רחב בזמן קצר ואיתור מהיר של מוקדי הרטיבות.

צוות העובדים חברת" מ.ד. קבלני אינסטלציה וביוב" צבר ניסיון רב בתחום גילוי הנזילות. הצוות מצויד במכשור ובציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר והוא יוכל לאתר במדויק כל נזילה ולתת מענה מקצועי לכל בעיה.

מ.ד קבלני אניסטלציה וביוב
מרבד הקסמים 5 אופקים
טלפון: 08-6255515
פקס: 077-7996114
משה: 050-2500601
דני:050-7309176
אימייל: m.dkblni@gmail.com

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
טלפון 050-2500601 | 050-7309176