מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש – כי לא כל שרפה חייבת להסתיים באסון

בכל מקום שבו פורצת שרפה מערכות כיבוי אש יעניקו לכם את המענה הראשוני ולעתים קרובות הן עשויות להציל רכוש יקר ולמנוע אובדן של חיים. מערכות גילוי אש ועשן נועדו לתת התרעה מוקדמת בדבר שריפה במבנה, לצמצם ואף למנוע נזקים של השרפה, לאפשר תנאי מילוט ולהציל חיים. בחברת "מ.ד. קבלני אינסטלציה וביוב" מבצעים את התקנת כל מערכות כיבוי האש בהתאם לדרישות של שירותי הכבאות, חברות הביטוח ובהתאם לתקנים הנדרשים על ידי מכון התקנים.

למה צריך מערכות כיבוי אש?

לרוב הציוד המיועד לצורך כיבוי אש יש חיסרון אחד מהותי, הציוד מחייב שמישהו יפעיל אותו, ולא תמיד בזמן אמת יהיה מי שמסוגל להפעיל אותו. שימוש במערכות כיבוי אש אוטומאטיות יפתור את הבעיה כאשר המבנה שבו פרצה השרפה אינו מאויש או כאשר האנשים הנמצאים בבניין מבוהלים, מנסים להימלט ולא דואגים לכיבוי האש.

המערכות לכיבוי האש יתנו מענה גם כאשר אין מי שיפעיל את הציוד הדורש הפעלה ביד אדם. המערכות מצוידות בחיישנים הרגישים לחום וכבר בשלבים הראשונים של השרפה הם יכולים לאתר את מקור השרפה ולהתמודד אתה. העיקרון העומד בבסיס המערכת הוא גלאי העשן. גלאי העשן עובד באמצעות חיישן עשן אשר מתריע על סכנת שרפה בבית ומציל זמן יקר.

מערכות כיבוי אש – מבט קצר על המערכות הנפוצות

מערכת ספינקלרים היא אחד הדברים החשובים העשויים למנוע התפשטות של אש. המערכת מורכבת ממתזי מים הניתזים רק בנוכחות של אש גלויה או כאשר הטמפרטורה בחלל גבוהה מהרגיל.

תגובת מערכת הסיפנקלרים היא אוטומאטית, אין צורך בהפעלה ידנית. המערכת נותנת מענה מדויק לאש המתפרצת, היא מעכבת את התפשטות האש ולעתים אף מונעת אותה עד שכוחות כיבוי האש יגיעו למקום. זוהי מערכת אמינה ומדויקת הדורשת ידע ומיומנות בהרכבה ובתכנון כדי למנוע התרעות שווא.

המטפים לכיבוי אש מיועדים לשימוש ידני בעת פריצת שריפה. השימוש במטפים ברגע שבו פורצת השרפה עשוי למנוע את התפשטותה ולמזער את הנזק.

גלגלון כיבוי האש הוא אחד האביזרים החשובים ביותר במערכת. זהו צינור גמיש וארוך המחובר בקצה אחד למקור מים ובקצה השני מותקן מזנק. המזנק מגדיל את לחץ המים ומאפשר להתיז את המים למרחקים ובעוצמה גבוהה.

מעוניינים בהתקנת מערכות לכיבוי אש, צרו קשר!

בחברת "מ.ד. קבלני אינסטלציה וביוב" מחויבים לרמת שירות גבוהה ומצוידים בטכנולוגיה עדכנית וציוד ברמה הגבוהה ביותר.
אנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע בתחום כדי להעניק לכל הלקוחות שלנו את המערכות הטובות והיעילות ביותר.
אנו מתקינים מערכות בבתים פרטיים, בנינים חדשים, באולמות שמחות, בבתי עסקים במוסדות ציבור ועוד.

מ.ד קבלני אניסטלציה וביוב
מרבד הקסמים 5 אופקים
טלפון: 08-6255515
פקס: 077-7996114
משה: 050-2500601
דני:050-7309176
אימייל: m.dkblni@gmail.com

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
טלפון 050-2500601 | 050-7309176